top of page

Kierownik Robót Sanitarnych

Miejsce pracy: Warszawa

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej będzie należeć:

  • Prowadzenie budów w zakresie instalacji sanitarnych zgodnie z przepisami prawa budowlanego

  • Utrzymywanie stałego kontaktu z Inwestorem oraz Inspektorem Nadzoru

  • Ofertowanie oraz prowadzenie negocjacji warunków umowy z podwykonawcami

  • Prowadzenie kontroli robót pracowników własnych, podwykonawców i ich rozliczanie

  • Prowadzenie rozliczania robót z Inwestorem

  • Raportowanie postępów prac

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego

  • Uprawnień budowlanych w zakresie wykonawstwa bez ograniczeń
    w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji
    i urządzeń cieplnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych

  • 3 letniego doświadczenia w kierowaniu robotami na stanowisku
    Kierownika Robót Sanitarnych

  • Doświadczenia we współpracy z podwykonawcami

  • Dobrej, praktycznej znajomości MS Office, MS
    Project oraz AutoCAD

  • Odpowiedzialności, zaangażowania oraz silnej
    motywacji do pracy

  • Dyspozycyjności

  • Prawo jazdy kat. B

Pracownikom oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity pozapłacowe (m.in. opieka medyczna)

  • Pracę bez delegacji

APLIKACJE PROSIMY SKŁADAĆ NA ADRES: goral.nowak@gmail.com

INŻYNIER BUDOWY w branży SANITARNEJ INSTALACJE GRZEWCZO - WENTYLACYJNE

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na danym stanowisku będzie odpowiedzialna realizację prac na obiektach nowo budowanych HVAC oraz prowadzenie dokumentacji obiektowej dla obiektów wyposażanych w skrajnie enerooszczędne instalacje grzewczo wentylacyjne z uwzględnieniem odzysku ciepła, pomp ciepła, pionowych sond dolnego źródła ciepła itp.

Zadania:

  • prowadzenie dokumentacji budowy na etapie realizacji i powykonawczo;

  • organizacja zaopatrzenia i dostaw materiałów;

  • kontrola prowadzonych prac na budowie;

  • współpraca z Kierownikiem Robót prowadzącym daną realizację.

Wymagania:

  • absolwent lub student V roku kierunku inżynieria środowiska (specjalizacja ciepła woda);

  • znajomość programu AutoCad i pakietu MS Office;

  • odpowiedzialność, zaangażowanie i konsekwencja w realizacji celów;

  • prawo jazdy kat. B;

  • zdolność do odbywania krótkich 2-3dniowych wyjazdów służbowych na terenie Polski.

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia w branży sanitarnej, w firmie o stabilnej pozycji na rynku;

  • poznanie procesu budowlanego od projektu, realizację, uruchomienie oraz serwis;

  • możliwość rozwoju zawodowego w tym zdobycie uprawnień;

  • pracę w wykwalifikowanym zespole inżynierów;

  • kartę Multisport;

  • atrakcyjny system wynagrodzenia.

bottom of page